Wakacje w urokliwej Chorwacji

Malownicze kurorty oraz ustronne zatoczki sprawiają, że wybrzeże Chorwacji jest jednym z najlepszych miejsc na wakacyjną podróż.


Przygotowując najlepsze noclegi dla naszych gości, staraliśmy się wybrać komfortowe hotele dla rodzin z dziećmi, które zapewniają moc atrakcji. Ponadto proponujemy apartamenty w Chorwacji na wyspie Ciovo – to zachwycające widokami miejsce, które będzie idealne na wypoczynek.

Coraz więcej turystów, decydując się na wakacje w Chorwacji, wybiera miejscowość o nazwie Brela położoną w Dalmacji Środkowej. Ten niewielki kurort słynie z najpiękniejszych plaż w Europie. Poza tym popularność Breli wynika m.in. z niepowtarzalnego piękna przyrody w tym regionie oraz bogatej oferty atrakcji.

Słońce, parki narodowe i malownicze wyspy – to sprawia, że Chorwacja przyciąga na wakacje wielu turystów. Orebic lub Gradac są jednymi z najczęściej wybieranych regionów, które wyróżniają się malowniczymi zatokami. Wczasy w tych regionach to najlepszy wybór!

Chorwacja

Wakacje w Dalmacji

Wycieczka do Dalmacji w ofercie Last Minute pozwala cieszyć się wakacjami w jednej z najpiękniejszych oraz najbardziej rozwiniętych turystycznie części chorwackiego wybrzeża ze znakomitą bazą hotelową. Istnieje opcja wyboru pakietu All Inclusive. Dwoma regionami Dalmacji, które zachęcają swoimi pięknymi plażami, a także turkusowym morzem, są Biograd na Moru i Vodice. Wakacje w tych rejonach z pewnością pozwolą Ci na pełen relaks oraz na nacieszenie oczu niesamowitymi widokami.

Wakacje w Dalmacji to wybór dla osób spragnionych słońca, a także wypoczynku w miejscu, którego piękna architektura oraz malownicze plaże zachwycają. Będąc tam, będziesz czuł się jak w raju, ponieważ tamtejsze widoki są nierealistycznie cudowne! Kraina ta pozwoli zapomnieć Ci o codziennych troskach oraz problemach – to idealny kierunek wypoczynkowy! Z powodzeniem możesz się tam wybrać z całą rodziną czy też spędzić miesiąc miodowy z ukochaną/ym. Wczasy w tym regionie na pewno długo zapadną Ci w pamięci i będziesz chciał szybko tam wrócić!