Wakacje w urokliwej Chorwacji

Malownicze kurorty oraz ustronne zatoczki sprawiają, że wybrzeże Chorwacji jest jednym z najlepszych miejsc na wakacyjną podróż.


Przygotowując najlepsze noclegi dla naszych gości, staraliśmy się wybrać komfortowe hotele dla rodzin z dziećmi, które zapewniają moc atrakcji. Oprócz tego proponujemy apartamenty w Chorwacji na wyspie Ciovo – to urokliwe i zachwycające widokami miejsce, idealne na wypoczynek.

Coraz więcej turystów, decydując się na wakacje w Chorwacji, wybiera miejscowość o nazwie Brela, położoną w Dalmacji Środkowej. Ten niewielki kurort słynie z najpiękniejszych plaż w Europie. Popularność Breli wynika m.in. z niepowtarzalnego piękna przyrody w tym regionie oraz bogatej oferty atrakcji.

Słońce, parki narodowe i malownicze wyspy – to sprawia, że Chorwacja przyciąga wielu turystów na wakacje. Orebic lub Gradac są jednymi z najczęściej wybieranych regionów które wyróżniają się malowniczymi zatokami. Wczasy w tych regionach to najlepszy wybór!

Chorwacja

Wakacje w Dalmacji

Wycieczka do Dalmacji w ofercie last minute pozwala cieszyć się wakacjami w jednej z najpiękniejszych oraz najbardziej rozwiniętych turystycznie części chorwackiego wybrzeża, ze znakomitą bazą hotelową oraz ofertą all inclusive. Dwoma regionami Dalmacji, które zachęcają swoimi pięknymi plażami oraz turkusowym morzem, są Biograd na Moru oraz Vodice. Wakacje w tych rejonach z pewnością pozwolą Ci na pełen relaks oraz na nacieszenie oczu niesamowitymi widokami.