Tajlandia — wakacje Twoich marzeń

Poznaj fascynującą kulturę kraju z przepięknymi wyspami


Zjawiskowe krajobrazy i ciekawa, pełna tajemnic historia to tylko część tego, co skrywa w sobie Tajlandia. Wakacje w tym kraju obfitować będą w niekończące się opowieści o kulturze i tradycji – a te upiększone są malowniczym krajobrazem: lazurowym morzem, kontrastującymi z nim białymi plażami oraz fascynującym budownictwem. Tajlandia kusi wieloma bezludnymi oraz urokliwymi wyspami, klimatycznymi targowiskami, egzotycznymi kąpieliskami, a także zatokami, skąd pochodzą świeże ryby.

tajlandia last minute

Azjatycka kraina uśmiechu

Tajlandia zdobywa coraz wyższe miejsca w rankingach popularności wśród turystów. Znajdują się tam bowiem zjawiskowe plaże o łagodnym zejściu do morza, zachwycające wyspy, jak i klimatyczne wysepki, góry oraz baśniowy świat pełen egzotycznej roślinności, a także zwierząt. Wakacje w Tajlandii to dla wielu kwintesencja egzotyki. Nie da się nie lubić tego regionu – tutaj wszystko jest możliwe!

Obowiązkowym punktem podczas wakacji w Tajlandii jest wizyta w Bangkoku – królestwie pełnym historii, ale i imprez, zachwycających widoków, zabytków, nazywanym przez miejscowych – Miastem Aniołów. Słynie ono z pięknych parków i ogrodów. Bangkok to nie tylko jedna z najgorętszych stolic na świecie, ale także miasto łączące nowoczesność z wielowiekową tradycją oraz kulturą.

Przez żołądek do serca

Tajlandia jest najlepsza na egzotyczne wakacje! Ten kraj to niesamowita, pełna smaków i kolorów kuchnia. Jest ona niezwykle aromatyczna, pikantna, wyrazista, a wyjątkowe połączenia smaków sprawiają, że chętnie się do niej wraca. Zachwyca ona osoby, które lubią wystawiać swoje kubki smakowe na zupełnie nowe doświadczenia kulinarne, które ciężko spotkać w Europie. Odwiedzając Tajlandię na wakacje, koniecznie trzeba spróbować lokalnych specjałów kuchni azjatyckiej – aromatycznego, tajskiego curry, a także narodowego dziedzictwa, czyli pad thai.

Tajlandia Last Minute – zarezerwuj już dziś!

Barwne wyspy Tajlandii przykują Twoją uwagę nie tylko krystalicznie czystą wodą czy pięknymi lasami tropikalnymi. To także raj dla osób lubiących imprezy przy świetle księżyca, poznawanie tajemnic buddyjskich świątyń, a nawet dla tych, które kochają wspinaczkę skałkową lub sporty wodne. Gościnni, ciągle uśmiechnięci mieszkańcy Tajlandii zapraszają Cię przede wszystkim do odwiedzenia Bangkoku – stolicy kraju, która słynie z zachwycających widoków, tajskich masaży, imprez czy kolorowych taksówek „tuk-tuków”.

Zarezerwuj wakacje z biurem podróży WIOLA, a chętnie opowiemy Ci więcej o najpiękniejszych wyspach Tajlandii: Phuket, Koh Samui, Koh Phangan i innych. Jeśli chcesz tanio udać się na wakacje do Tajlandii, skorzystaj z propozycji last minute. Ale spiesz się! Oferta jest ograniczona czasowo.