Wakacje w Egipcie

Nasze biuro podróży oferuje wczasy w Marsa Alam, Hurghadzie i Sharm el-Sheikh.


Egipt to państwo, które każdego roku cieszy się dużą popularnością wśród turystów – w końcu jest kolebką jednej z najstarszych cywilizacji. Poza niepowtarzalnymi zabytkami to doskonałe miejsce do wypoczynku i skorzystania z atrakcji znajdujących się w kurortach. Urlop w Egipcie wiąże się z gwarancją idealnej pogody, dlatego stanowi najlepszą lokalizację na wakacje zimą. Pogoda nawet w marcu czy listopadzie jest na tyle dobra, że zapewnia udane wczasy. Turkusowe morze, złote plaże, a także hotele All Inclusive z aquaparkami sprawiają, że polecamy ten kurort szczególnie dla rodzin z dziećmi.

Przeżyj wymarzone rodzinne wakacje w Egipcie! Sprawdź oferty Super Last Minute do Egiptu z opcją All Inclusive i relaksuj się w pełnym słońcu.

Sharm El Sheikh

Najlepsze hotele 5-gwiazdkowe w Egipcie

Wczasy Last Minute w Szarm el-Szejk bądź Hurghadzie są strzałem w dziesiątkę. Egipt ma wspaniałe, piaszczyste plaże, które pozwolą Ci na całkowitą regenerację. Co więcej, wiele hoteli w Hurghadzie ma 5 gwiazdek. Egipt dodatkowo słynie z najlepszych kurortów zapewniających moc atrakcji nawet dla najbardziej wymagających klientów. Wiele osób wybierających się tam decyduje się na hotele w Marsa Alam. To idealne miejsce łączące wypoczynek z rozrywką. Ponadto w lokalizacji tej dostępne są hotele z basenami ze zjeżdżalniami lub aquaparkami gwarantującymi wymarzoną aktywność dla dzieci.

Zarezerwuj wczasy Last Minute w Egipcie!

Last Minute to nic innego jak rezerwacja wyjazdu na tzw. ostatnią chwilę. Zwykle wiąże się ona z możliwością zakupu danej wycieczki w niezwykle atrakcyjnej cenie. Jeśli więc planowałeś podróż do Egiptu i czekałeś na dobrą ofertę, to teraz jest najlepsza okazja, by zarezerwować wycieczkę. U nas znajdziesz wczasy Last Minute z opcją All Inclusive, w której wszystko wliczone jest w cenę – masz zapewnione śniadania, obiady, kolacje, a także przekąski i napoje, w tym również te alkoholowe. Do Egiptu możesz lecieć m.in. z Niemiec – sprawdź, gdzie zlokalizowane są lotniska obsługujące interesujący Cię lot. Co więcej, jest to świetny kierunek, kiedy pragniesz zaznać ciepła, a w krajach europejskich w lutym czy w marcu jest to niemożliwe. Z tego powodu zdecydowanie się na wczasy Last Minute w Egipcie wydaje się jedyną opcją, gdyż wtedy temperatura tam może osiągać nawet do 28°C. Proponujemy wycieczki głównie do takich miast, jak Hurghada czy Sharm el-Sheikh (inaczej Szarm el-Szejk). Co ciekawe, w ofercie Super Last Minute możemy zaproponować zakwaterowanie w hotelach (np. tych w Hurghadzie) posiadających 5 gwiazdek – zapoznaj się z naszymi propozycjami!

Loty na wycieczki Last Minute do Hurghady i innych miast Egiptu odbywają się z największych polskich miast, a nawet z Niemiec. Zapraszamy do zapoznania się ofertą naszego biura!