Wakacje w Egipcie

Nasze biuro podróży oferuje wczasy w Marsa Alam, Hurghadzie i Sharm el-Sheikh.


Egipt to państwo, które każdego roku cieszy się dużą popularnością wśród turystów – w końcu jest kolebką jednej z najstarszych cywilizacji. Poza niepowtarzalnymi zabytkami to doskonałe miejsce do wypoczynku i korzystania z atrakcji znajdujących się w kurortach wypoczynkowych. Urlop w Egipcie wiąże się z gwarancją idealnej pogody, dlatego stanowi najlepszą lokalizację na wakacje zimą. Pogoda nawet w marcu i listopadzie gwarantuje udane wczasy, a to wszystko w ofercie all inclusive. Turkusowe morze, złote plaże i hotele all inclusive z aquaparkami sprawiają, że polecamy ten kurort szczególnie dla rodzin z dziećmi.

Przeżyj wymarzone rodzinne wakacje w Egipcie! Sprawdź oferty super last minute do Egiptu z opcją all inclusive i relaksuj się w pełnym słońcu.

Sharm El Sheikh

Najlepsze hotele 5-gwiazdkowe w Egipcie

Wczasy last minute w Szarm el-Szejk bądź Hurghadzie są strzałem w dziesiątkę. Egipt ma wspaniałe, piaszczyste plaże, które pozwolą Ci na całkowitą regenerację. Wiele hoteli w Hurghadzie ma 5 gwiazdek. Egipt dodatkowo słynie z najlepszych kurortów zapewniających moc atrakcji nawet dla najbardziej wymagających klientów. Wiele osób wybierających się tam decyduje się na hotele w Marsa Alam. To idealne miejsce łączące wypoczynek z rozrywką.W wielu hotelach dostępne są także baseny ze zjeżdżalniami lub aquaparkami gwarantującymi wymarzoną aktywność dla dzieci!

Loty na wycieczki last minute do Hurghady i innych miast Egiptu odbywają się z największych polskich miast, a nawet z Niemiec. Zapraszamy do zapoznania się ofertą naszego biura!