Wakacje w Wietnamie

Chcesz odkryć magię Wietnamu? Orientalna kultura, kuchnia i krajobrazy czekają na Ciebie!


Piękne krajobrazy, niezwykłe miasta i niezapomniana kuchnia? To właśnie Wietnam! Nasze biuro podróży zagwarantuje Ci wakacje Twojego życia. Piękne plaże, górskie szczyty oraz pulsujące życiem miasta tworzą niepowtarzalny mikrokosmos do odkrywania. Wietnam jest urozmaicony geograficznie – tutaj lasy równikowe przeplatają się z gęstą siecią rzek, a na wyżynach rozlegają się sawanny. Czeka Cię także gościnność miejscowej ludności, która chętnie przyjmuje turystów. Atmosfera jest naprawdę niepowtarzalna.

Wakacje w Wietnamie Cię zachwycą – jesteśmy o tym przekonani! Możesz rozkoszować się niezwykłymi widokami, do których bez wątpienia zalicza się słynna zatoka Ha Long. Jest ona uznawana za jeden z najpiękniejszych cudów natury – prężnie rozwijające się miasta, plemienne wioski rozlokowane po górach oraz liczne tarasy ryżowe tworzą zupełnie inny klimat. Zatoka ta znana jest również z licznych wapiennych wysepek, pływających domków, a także wyspy małp. Powody do odwiedzenia tego kraju się nie kończą!

Wakacje w Wietnamie

Wietnam: wakacje, których nie zapomnisz

Odkryj niepowtarzalne cuda przyrody, malownicze widoki oraz orientalną kuchnię. Przeżyj z nami niezapomniane wakacje – Wietnam to strzał w dziesiątkę! Ten egzotyczny kraj ma wiele twarzy, a odkrycie ich wszystkich może złożyć się na znakomitą, wakacyjną przygodę. Tym bardziej że charakteryzuje się on doskonałymi warunkami klimatycznymi do tego, aby móc go zwiedzać.

Wietnam to nie tylko niesamowita kuchnia oraz piękne krajobrazy, to również liczne zatoki, góry, plantacje kawy i herbaty czy pola ananasów. Podczas wakacji w Wietnamie każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno wielbiciel zwiedzania, jak i miłośnik leniwego odpoczynku. Możesz wypoczywać na pięknych, piaszczystych plażach z turkusową wodą, odkrywać podwodny świat podczas nurkowania, a innego dnia poznać wielkie, tętniące życiem miasta. Brzmi niesamowicie prawda? Właśnie dlatego powinieneś wybrać Wietnam na wczasy!

Kiedy polecieć na wczasy do Wietnamu?

Przyjmuje się, że najlepszy czas na wyjazd na wakacje do Wietnamu to okres zimowy. Panuje wtedy sezon suchy, co oznacza przyjemną pogodę, sprzyjającą zwiedzaniu. W okresie deszczowym, czyli od maja do listopada, przez kraj przechodzą monsuny i obfite deszcze. Nie wpływa to tylko na brak możliwości aktywnego spędzania czasu, ale także na problemy z transportem i lotami. Zapewne właśnie dlatego większość festiwali odbywa się właśnie w okresie od listopada do lutego. Pomimo tropikalnego klimatu w zimę na północy tego kraju może być całkiem zimno, dlatego koniecznie miej to na uwadze. Wśród naszych ofert wczasów w Wietnamie znajdziesz wycieczki do regionów takich jak Ho Chi Minh City i Phu Quoc. Są to miasta południowe o cieplejszych warunkach.

Zaplanuj niezapomniane wakacje w Wietnamie

Wycieczka do Wietnamu wypełniona będzie atrakcjami i wspaniałym doświadczeniami – od pięknych krajobrazów, przez urozmaiconą kuchnię po gościnność miejscowej ludności. Wybierając się na urlop do tego kraju, możesz być pewien, że czeka Cię niezapomniana przygoda. Nie musisz się też martwić o swój portfel! Przystępne ceny pozwolą Ci zaszaleć i skosztować wszystkiego, czegokolwiek sobie zażyczysz. Wiesz już, gdzie udasz się na następne wakacje? Wietnam czeka właśnie na Ciebie! Zarezerwuj swoje wczasy w Wietnamie z biurem podróży WIOLA, a chętnie opowiemy Ci o charakterystycznych, wartych zobaczenia miejscach w tym kraju.

Wakacje w Wietnamie