Wakacje w Wietnamie

Poznaj mieszankę azjatyckiej kultury i tropikalnego klimatu


Przenieś się do świata fantastycznych, wapiennych wysp, klimatycznych targowisk oraz obfitujących w pola ryżowe, oszałamiających krajobrazów. Wakacje w Wietnamie to mieszanka azjatyckiej kultury, tradycji i historii. To gratka dla osób kochających poznawać nowe zwyczaje, próbować fenomenalnej kuchni oraz obcować z przyrodą, która w Wietnamie towarzyszy nam na każdym kroku.

Wakacje w Wietnamie pozwalają zachwycić niezwykłymi widokami, do których bez wątpienia zalicza się słynna zatoka Ha Long. Jest ona uznawana za jeden z najpiękniejszych cudów natury – prężnie rozwijające się miasta, plemienne wioski rozlokowane po górach oraz liczne tarasy ryżowe tworzą zupełnie inny klimat. Znana jest ona również z licznych wapiennych wysepek, pływających domków oraz wyspy małp.

Wakacje w Wietnamie

Relaksuj się, kosztuj, eksploruj

Odkryj niepowtarzalne cuda przyrody, malownicze widoki oraz orientalną kuchnię. Przeżyj z nami niezapomniane wakacje – Wietnam to strzał w dziesiątkę! Ten egzotyczny kraj wielu kontrastów ma wiele twarzy, a odkrycie ich wszystkich może złożyć się na znakomitą, wakacyjną przygodę. Tym bardziej że kraj ten charakteryzuje się znakomitymi warunkami klimatycznymi do tego, aby rozwijać się turystycznie.

Wietnam to nie tylko niesamowita kuchnia oraz piękne krajobrazy. To również liczne zatoki, góry, plantacje kawy i herbaty czy pola ananasów. Podczas wakacji w Wietnamie każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno fan zwiedzania, jak i miłośnik wody oraz plaż. Możesz wypoczywać na pięknych, piaszczystych plażach z turkusową wodą, odkrywać podwodny świat podczas nurkowania, a innego dnia poznać wielkie, tętniące życiem miasta. Wietnam to kraj, w którym znajdziesz wszystko, co niezbędne do udanych wakacji!

Zaplanuj niezapomniane wakacje w Wietnamie

Wietnam jest niezwykle rozległym krajem, położonym wzdłuż południka. Jest też bardzo zróżnicowany klimatycznie. Dzięki temu doświadczymy w nim niezapomnianych przeżyć – to właśnie tutaj starożytność miesza się z nowoczesnością. Wiesz już, gdzie udasz się na następne wakacje? Wietnam czeka właśnie na Ciebie! Zarezerwuj swoje wczasy z biurem podróży WIOLA, a chętnie opowiemy Ci o charakterystycznych, wartych zobaczenia miejscach w tym kraju.