Jak rezerwować? PRZEKRACZANIE GRANICY Dokumenty Wszyscy wyjeżdżający zobowiązani sa posiadać najważniejsze dokumenty, dzięki którym będą mogli przekraczać granice oraz w pełni uczestniczyć w wycieczce. Są to: paszport (większość krajów wymaga, aby dokument ten był ważny co najmniej pół roku po planowanym powrocie do kraju); dowód osobisty (trzeba pamiętać, że dowód upoważnia jedynie do przekraczania granic w obrębie Unii Europejskiej, poza nią obowiązuje paszport); potwierdzenie wyjazdu i umowa, czyli dokumenty, które otrzymują Państwo od nas po dokonaniu zakupu; wiza wjazdowa (w większości ofert, o wizy ubiega sie organizator imprezy).

JAK REZERWOWAĆ ?

PRZEKRACZANIE GRANICY

Dokumenty

Wszyscy wyjeżdżający zobowiązani sa posiadać najważniejsze dokumenty, dzięki którym będą mogli przekraczać granice oraz w pełni uczestniczyć w wycieczce. Są to:

 • paszport (większość krajów wymaga, aby dokument ten był ważny co najmniej pół roku po planowanym powrocie do kraju);
 • dowód osobisty (trzeba pamiętać, że dowód upoważnia jedynie do przekraczania granic w obrębie Unii Europejskiej, poza nią obowiązuje paszport);
 • potwierdzenie wyjazdu i umowa, czyli dokumenty, które otrzymują Państwo od nas po dokonaniu zakupu;
 • wiza wjazdowa (w większości ofert, o wizy ubiega sie organizator imprezy).

 

Przeglądanie ofert i ich rezerwowanie jest bajecznie proste. Tutaj dowiesz się, jak krok po kroku zakupić wymarzone wczasy.

 

 1. Wyszukaj najlepszą ofertę – wypełniając odpowiednie pola wyszukiwarki określ, jakiej wycieczki szukasz. Na Twoim ekranie pokaże się lista propozycji, które spełniają Twoje oczekiwania. Zapoznaj się ze szczegółami wybranej oferty oraz z warunkami uczestnictwa i ubezpieczenia.
 2. Dokonaj wstępnej rezerwacji – jest ona zupełnie niezobowiązująca. Po podaniu terminu, miejsca wylotu, rodzaju wyżywienia i zakwaterowania oraz odpowiednich parametrów nasi konsultanci sprawdzą dostępność miejsc u organizatora, a następnie dokonają wstępnej rezerwacji.
 3. Czekaj na kontakt naszych konsultantów – po dokonaniu rezerwacji w danym biurze podróży nasi konsultanci niezwłocznie skontaktują się z Tobą w celu potwierdzenia rezerwacji.
 4. Podpisz umowę – na tym etapie zdecyduj, w jaki sposób chcesz podpisać umowę (po wysłaniu jej przez nas na wskazany mail lub faks albo osobiście u nas w biurze). Następnie po podpisaniu umowy odeślij ją na adres naszego biura podróży.
 5. Dokonaj opłaty – na podany w umowie numer konta bankowego przelej ustaloną kwotę za wyjazd.
 6. Otrzymasz od nas potwierdzenie rezerwacji – z tym dokumentem udasz się na lotnisko bądź na miejsce odprawy.
 7. Dwa dni przed wyjazdem/wylotem skontaktujemy się z Tobą – wtedy potwierdzamy godzinę wylotu lub wyjazdu i życzymy Ci niezapomnianych wczasów.
 8. Teraz już tylko pozostaje Ci pakowanie walizek i spędzenie niezapomnianych chwil!


Uwaga:
Przesłanie podpisanych dokumentów jest równoznaczne z Państwa zobowiązaniem się do zapłaty za wybraną imprezę turystyczną. W momencie potwierdzenia rezerwacji (odesłania podpisanej umowy oraz zatwierdzenie rezerwacji przez organizatora) umowa staje się prawomocna i każda ewentualna zmiana bądź rezygnacja dotycząca powyższej imprezy będzie wiązała się z kosztami wynikającymi z Warunków Uczestnictwa.

 


O przesłanie potwierdzenia przelewu prosimy z uwagi na długi czas transferu pieniędzy pomiędzy bankami.

BIURO PODRÓŻY WIOLA
Wioletta Turek
44-203 Rybnik
NIP: 642 197 15 75
Konto Millennium:   28 1160 2202 0000 0001 0531 5819Tutyłem przelewu nalezy wpisać wpisać nazwisko osoby, na którą spisana została Umowa-Zgłoszenie i numer rezerwacji wycieczki.
UWAGA!  W WIĘKSZOŚCI PRZYPADKÓW KLIENT WPŁACA NALEŻNOŚĆ BEZPOŚREDNIO NA KONTO ORGANIZATORA